Drzwi drewniane

Stolarka drzwiowa stanowi z reguły uwieńczenie inwestycji i daje Państwu duży komfort użytkowania oraz podkreśla indywidualny styl.

Drzwi drewniane

Tak jak w przypadku produkcji okien z drewna, zastosowanie tej samej technologii oraz nowatorskich rozwiązań opracowanych przez naszą firmę, pozwala nam produkować wysokiej klasy drzwi wejściowe o bogatej gamie form i wzorów, przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności i wytrzymałości, które są miarą ich funkcjonalności i niezawodności.

W każdym oferowanym przez nas modelu stosujemy wyłącznie najwyższej jakości mechanizmy zamykające, które w połączeniu z podwójnym systemem uszczelniającym optymalnie chronią przed chłodem. Prócz tego nakładamy dodatkowe warstwy farb o podwyższonych parametrach, zapewniających ochronę przed ścieraniem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki temu nasze drzwi są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Wszelkie przeszklenia wykonywane są na bazie kombinacji ze szkłem bezpiecznym. Tak dobrane komponenty zapewniają trwałość drzwi i gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Modele drzwi drewnianych

model D2
model D1_2
model B3
model A11-C14
model A8
model A6
model A4
model A3
model A2
model A1

Realizacje

IMG_0736.JPG

Najnowsze aktualności