Moskitiery

Moskitiery - siatki przeciw owadom

Moskitiery to najlepszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami bardzo nagminnie występującymi w okresie wiosna - jesień. Przy zastosowaniu siatki o gęściejszym splocie moskitiera daje doskonałą ochronę dla osób cierpiących na alergie zatrzymując pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

Moskitiera rolowana w kasecie

Komfortowa w użyciu i elegancka w wykonaniu moskitiera rolowana z naciągiem sprężynowym. Do wszystkich typów okien i drzwi stosuje się jeden rodzaj kasetki z regulowaną ilością siatki w zależności od potrzeb. Maksymalna wysokość wynosi 250cm. Moskitiera pionowa mocowana na zewnątrz do wnęki okiennej. System ten pozwala na szybkie i bezproblemowe zamknięcie / otwarcie moskitiery. Proponowana do wysokości 150cm. Moskitiera rolowana, przesuwana w poziomie z naciągiem sprężynowym. Idealne zamknięcie dla drzwi balkonowych. Blokowana dzięki taśmie magnetycznej - daje się łatwo i szybko otworzyć.

Moskitiera ramkowa

Najprostszy typ moskitiery. Siatka naciągnięta jest na aluminiowy stelaż. Łatwy i bezinwazyjny montaż  i demontaż z okna lub ściany. Moskitiera ramkowa polecana jest do obiektów w których występuje duża ilość okien służących głównie jako wywietrzniki (np. w gastronomii). Dwa rodzaje mocowania: na magnes lub elastyczne, sprężynujące zaczepy. Stelaż moskitiery w miejscach przylegania do okna czy muru jest dodatkowo uszczelniany wsuwaną szczoteczką.

Plisowane siatki przeciwko owadom

Certyfikowana plisowana siatka wysuwane poziomie lub pionie jest wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na deszcz, promieniowanie UV i wiatr. Doskonałe rozwiązanie do okien przesuwnych takich jak HS lub Patio ze względu na możliwość zastosowania pojedynczej plisy o szerokości do 2,5m i wysokości do 2,75m.

Katalogi

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizacje

IMG_3999.JPG
P1080116.JPG

Najnowsze aktualności