O firmie

„Wyobraźnia i marzenia stanowiły od zawsze podstawę twórczości ludzkiej”

Nasza firma założona w 1992 roku jako małe rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w miejscowości Gogołowa koło Rybnika w województwie śląskim.

Główny profil produkcji stanowi stolarka okienna i drzwiowa, która produkowana jest z drewna klejonego warstwowo. Wykonujemy ogrody zimowe i fasady w systemach łączących drewno i aluminium. Mamy na koncie już ponad 100 realizacji.

Produkowane wyroby przeznaczone są głownie do odbiorców indywidualnych ceniących sobie przede wszystkim jakość, oraz do obiektów, w których już na etapie projektowania zakłada się, iż zabudowane w nich okna i drzwi powinny spełniać najwyższe wymagania zarówno pod względem estetyki wykonania, jak również odznaczać się wysokimi parametrami technicznymi.

Wychodzimy z założenia, że realizacja marzeń wymaga nie tylko uruchomienia wyobraźni i kreatywności, lecz także nieustannego podnoszenia poziomu oferowanych produktów i usług. Dlatego stale inwestujemy w nowoczesne technologie, starając się być zawsze o krok przed innymi. Z tego samego powodu kładziemy szczególny nacisk na dbałość o każdy szczegół, zgodnie z potrzebami naszych klientów i naszymi ambicjami.


IMG_0751.JPG
P1030873.JPG
P1120364.JPG
P1060862.JPG

Dobry produkt to taki który jest najlepiej dopracowany pod względem technologii, wykonania, trwałości, estetyki, funkcjonalności, oraz wymagań ekologicznych. Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakie są stawiane stolarce energooszczędnej.

Dzięki wykorzystaniu profili drewnianych oraz systemów aluminiowych tworzymy drzwi i okna zapewniające bezpieczeństwo, wyciszenie i przyjemną atmosferę. Naszą ofertę uzupełniamy o fasady, oranżerie, elementy wykończenia wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania rolet, żaluzji oraz okiennic. Bogata gama kolorów, eleganckie wzornictwo i zróżnicowane wykończenia sprawiają, że nasze produkty doskonale spełniają potrzeby naszych klientów.

Trzymamy rękę na pulsie i wdrażamy w naszym zakładzie aktualne i pionierskie technologie. Dzięki temu nasze hale produkcyjne, liczące około 2000,00 m2 powierzchni, wyposażone są w nowoczesny park maszynowy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla Województwa Śląskiego - jako docenienie naszych możliwości oraz wieloletniego doświadczenia. Zatrudniamy blisko 30 doskonale wyszkolonych pracowników, którzy specjalizują się w produkcji stolarki budowlanej, drzwi i okien. Prace te koordynuje nasz zespół biurowy, który udziela naszym klientom cennych porad: począwszy od projektu, przez technikę budowlaną i wybór stolarki, aż po dobór akcesoriów.

Zarówno okna pasywne jak i popularne na rynku okna w systemie Euro 68 możemy wzbogacić o zewnętrzną formę zdobień dostosowując je do wyglądu okien historycznych, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać nawet repliki starych okien.

W 2014 roku na międzynarodowych targach budowlanych w Norymberdze zaprezentowaliśmy nowoczesne drzwi pasywne wykonane w podobnie jak i okna w systemie drewniano – aluminiowym. Nowatorskie rozwiązanie i bardzo ładne nowoczesne wzornictwo wzbudziło duże zainteresowanie. W najbliższym czasie chcemy uruchomić seryjną produkcję drzwi.

Lubimy swoją profesję, ponieważ umożliwia nam ona realizować się w sposób twórczy. W związku z tym dbamy o podnoszącą swe kwalifikacje kadrę oraz wkładamy w swą pracę rzetelną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Ponadto jesteśmy otwarci na rozwój i wszelkie nowości techniczne, a także na potrzeby swoich klientów, którzy mają szansę odnaleźć w oferowanych przez nas produktach obraz swoich marzeń. Dzięki kreatywności, doświadczeniu i intuicji tworzymy produkty spełniające oczekiwania naszych klientów.

 

Nagrody i Certyfikaty

Lider Przedsiębiorczości 2002 Junior Biznesu 2006 Izba Przemysłowo Handlowa
Rybnickiego Okręgu Przemysłowego
Izba Przemysłowo Handlowa
Rybnickiego Okręgu Przemysłowego
 

LTB CERTYFIKAT PL-page-001.jpg
LTB CERTYFIKAT DE-page-001.jpg

Referencje

Moc Natury 2009
Mainka 2007
Starostwo Rybnik 2006
Polanica Zdrój 2006

Partnerzy

PressGlass Aluron Aluron Aluron
Bug Isotra GU Variotec
Roto Selt    

 

Najnowsze aktualności