Ogrody zimowe i zadaszenia

Indywidualny styl Twojego domu. Unikalna konstrukcja i doskonałe rozplanowanie sprawiają, że nasze ogrody zimowe pozwalają cieszyć się wiosną przez cały rok.

Ogrody zimowe i zadaszenia

Unikalna konstrukcja i doskonałe rozplanowanie sprawiają, że nasze ogrody zimowe pozwalają cieszyć się wiosną przez cały rok. Dzięki przeszklonym ścianom wnętrze nasłonecznione jest przez cały dzień, a połączenie drewna i aluminium zapewnia stabilność ogrodu. Unikalna koncepcja umożliwia zatrzymanie światła, ciepła i przyrody tuż za drzwiami pomieszczeń mieszkalnych.

Tworzone przez nas ogrody zimowe to rozwiązania, które tworzą atmosferę ciągłej wiosny gwarantując jednocześnie wysoką trwałość konstrukcji. Budując je stosujemy te same zasady, którymi kierujemy się przy produkcji okien i drzwi. Dbamy o energooszczędność wyrobów oraz o zminimalizowanie nakładów pracy i kosztów podczas ich konserwacji.

Ze względu na staranne planowanie układów fasad, uwzględniające zarówno miejsce, jak i rodzaj oszklenia oraz potrzeby użytkowników ogrody zimowe, które budujemy, tworzą doskonały klimat i chronią rośliny niezależnie od pory roku. Tworząc je uwzględniamy także indywidualne potrzeby klientów, wymagania dotyczące zaciemnienia i oświetlenia, ogrzewania i przewietrzania – to wszystko, aby każdy ogród dokładnie odzwierciedlał marzenia inwestorów.

Ogrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimoweOgrody zimowe

Konstrukcja

Każda konstrukcja ogrodu zimowego jest wykonywana na indywidualne zamówienie naszego klienta, który w zależności od swoich upodobań dokonuje wyboru materiału (rodzaj i kolor drewna, typ, wygląd oraz od-cień zewnętrznych elementów aluminiowych konstrukcji). Służymy fachową poradą techniczną, aby zapewnić optymalną funkcjonalność Państwa ogrodu zimowego. Dbamy także o to, aby każda wykonana przez nas konstrukcja była stabilna statycznie, prezentowała się estetycznie oraz optymalnie wpasowała się w bryłę architektoniczną budynku. Ważne są także takie parametry, jak: skuteczna izolacja cieplna, dobra wentylacja wnętrza i doskonała ochrona akustyczna.

Budując dla Państwa ogrody zimowe, stosujemy te same zasady, którymi kierujemy się przy produkcji okien i drzwi. Dbamy o energooszczędność wyrobów oraz o zminimalizowanie nakładów pracy i kosztów związanych z ich użytkowaniem i konserwacją.

Materiały

Drewno jak żaden inny materiał utożsamiany jest z ciepłem i bezpieczeństwem. Posiada najlepsze właściwości izolacyjne, dając w połączeniu z nowoczesną technologią wysoką trwałość wykonanych z niego wyrobów. Dlatego też oferowane przez nas konstrukcje drewniane to spełnienie trzech podstawowych wymagań stawianych tego typu produktom: gwarancja najskuteczniejszej izolacji, bezpieczeństwa i atmosfery ciepła. W tym celu konstruując okna, drzwi i ogrody zimowe łączymy wysokogatunkowe drewno z wysublimowaną technologią. Stosowane przy produkcji procesy obróbki termicznej, klejenia warstwowego oraz impregnacji sprawiają, że drewno jest wyjątkowo wytrzymałe. Zewnętrzna powłoka aluminiowa minimalizuje nakłady związane z konserwacją obiektu. Wszystkie profile aluminiowe wykonane są zgodnie z wymiarem konstrukcji. Powlekanie proszkowe gwarantuje wodoodporność i żywotność powierzchni zewnętrznej. Dobór zewnętrznego kształtu profili aluminiowych pozwala nadać każdej konstrukcji ogrodu zimowego odpowiedni charakter w zależności od potrzeb i upodobań.

P1120418.JPG
P1120364.JPG
IMG_0748.JPG
20151110_171056.jpg
10280005.JPG
10280003.JPG
04230002.JPG
IMG_0751.JPG

Obróbka drewna i lakierowanie

Oferujemy Państwu bogaty wybór gatunków drewna oraz wiele możliwych sposobów ich wybarwienia. Elementy konstrukcji obrabiane są na nowoczesnych maszynach sterowanych numerycznie CNC. Następnym procesem jest dokładne szlifowanie ich powierzchni aż do uzyskania idealnej struktury drewna. Wszystkie elementy oranżerii są wielokrotnie impregnowane oraz lakierowane, dzięki czemu powstaje perfekcyjna, gładka powierzchnia z widoczną strukturą drewna.

Szklenie

Doradzamy również naszym klientom, jak dobrać parametry szkła zespolonego (wkłady termiczne, jedno- i dwukomorowe ze szkła specjalistycznego, będące również filtrem UV). Kolor zastosowanego szkła również nadaje konstrukcji odpowiedni ton wybarwienia. Bardzo ważnym parametrem jest izolacyjność szyb zespolonych, która w naszych produktach waha się w przedziale od 0,4 do 1,0 W/(m2K).

Duże powierzchnie szkła wymagają dodatkowo wzmocnienia ich budowy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz konstrukcji.

Wykonanie szkła dachowego oferujemy w opcji łączenia szkła hartowanego z szybami klejonymi na przemian z foliami ochronnymi klejonymi warstwowo. Ponadto stosuje się również pakiety szkła samoczyszczącego w połączeniu z filtrem UV.

Okucia okien i drzwi

Dwadzieścia lat naszych doświadczeń owocuje również umiejętnością doboru sprawdzonych podzespołów i mechanizmów do produkowanej przez nas stolarki. Dotyczy to zwłaszcza okuć, które muszą działać precyzyjnie przez wiele lat. W elementach ruchomych stolarki stosujemy produkty renomowanych firm, takich jak: Sigenia, Roto i GU.

Wykonanie i montaż

Nasza firma oferuje Państwu wykonanie kompleksowej usługi począwszy od profesjonalnego technicznego doradztwa, pomiar, projekt w wersji 3D oraz wykonanie produktu, aż po jego montaż na obiekcie.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ WIATY I ZADASZENIA

TWORKÓW (3).jpg
TWORKÓW (2).jpg
TWORKÓW (1).jpg
RYBNIK (3).jpg
RYBNIK (2).jpg
RYBNIK (1).jpg

Montaż ogrodu zimowego

P1180489.JPG
P1090075.JPG
P1090039.JPG
IMG_0099.JPG
IMG_0098.JPG
20170506_100646.jpg
20170505_180116.jpg
20170505_090746.jpg
20170504_105522.jpg
05190004.JPG

Przekroje

DETAL OGRÓD 3D (4).jpg
DETAL OGRÓD 3D (3).jpg
DETAL OGRÓD 3D (1).jpg

Realizacje

P1080192.JPG
P1080177.JPG
P1080171.JPG
P1080187.JPG

Zobacz więcej ->

Najnowsze aktualności