Okna drewniano-aluminiowe

OKNA DREWNIANO ALUMINIOWE

Z zewnątrz aluminium, wewnątrz drewno – doskonałe zespolenie.

Spełniając oczekiwania naszych klientów dążące do uzyskania perfekcyjnego projektu o atrakcyjnej formie oraz doskonałych parametrach technicznych wychodzimy Państwa potrzebom naprzeciw i zaspokajamy je. Oferujemy komfortowe rozwiązania w postaci okien drewnianych z poszyciami aluminiowymi.

Żaden z materiałów wykorzystywanych w stolarce budowlanej nie jest tak wytrzymały jak aluminium i żaden nie wnosi tak wiele ciepła i natury jak drewno.

Poszycia aluminiowe są bardzo wytrzymałe, oraz niezwykle praktyczne w użyciu. Powierzchnia elementów aluminiowych jest gładka i elegancko wykończona wysokiej jakości farbami proszkowymi dzięki czemu dobrze chroni stolarkę przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki odpowiednim systemom montażu poszyć aluminiowych do drewnianej ramy uzyskujemy podwyższony stopień zabezpieczenia antywłamaniowego.

Zespolenie drewna z aluminium to luksusowe rozwiązanie dla ludzi żyjących pełnią życia, a trwałe, piękne i wolne od konserwacji okna są doskonałą inwestycją na przyszłość.

HYBRYDA PASYWNA FIRMY RDUCH & BOREK OKNA W SYSTEMIE DREWNO-ALUMINIUM

Okna pasywne (energooszczędne) o profilu 110 mm z poszyciem aluminiowym charakteryzują się wysoką izolacyjnością cieplną, zachowując przy tym jakość wykonania oraz walory estetyczne. Wysoka przepuszczalność energii słonecznej i naturalnego światła dziennego minimalizuje koszty ogrzewania. Okna te wykonane z ekskluzywnego drewna mahoniowego idealnie będą podkreślać elegancki styl wnętrza. Ponadto zastosowanie okien pasywnych z pewnością zwiększy wartość nieruchomości.

Okna pasywne w mieszkaniu to niższe rachunki za ogrzewanie i mniejsze zużycie energii, co bezpośrednio przekłada się na stan finansów. Warto rozważyć zakup okien energooszczędnych przed kwalifikacją budynku do danej klasy energetycznej. Okna pasywne podnoszą klasę lokalu mieszkalnego, a tym samym przyczyniają się do wzrostu wartości nieruchomości oraz dają niższe koszty utrzymania, co w perspektywie długofalowej jest nie do przecenienia.

Co charakteryzuje drewniano aluminiowe okna pasywne firmy Rduch & Borek o profilu?

1. minimalizacja kosztów ogrzewania (realne oszczędności na ogrzewaniu pomieszczeń)
2. poszycie aluminiowe z zewnątrz okna
3. niski współczynnik przenikania ciepła
4. długoletni okres użytkowania
5. wyższa izolacja akustyczna
6. łatwy sposób konserwacji i pielęgnacji okna

Zastosowanie dodatkowo powiększonych profili okiennych w przypadku okien pasywnych pozwala na zabudowę szkła z dwoma komorami izolującymi, co powoduje uzyskanie jeszcze lepszej izolacji termicznej i akustycznej. Okna z potrójnymi uszczelkami i w zestawie z wkładem dwukomorowym wypełnionym kryptonem ( UW=0,4 W/m2K ) uzyskuje współczynnik dla całości ( UW=0,58 W/m2K ).

Dlaczego warto kupić okna pasywne firmy Rduch & Borek?

1. gwarancja realnej oszczędności oraz wzrostu wartości nieruchomości
2. solidne wykonanie, funkcjonalność i niezawodność
3. wykonanie z naturalnego drewna z dodatkową ochroną poszycia aluminiowego
4. wyjątkowość walorów estetycznych okien

Przekroje

DREWNO ALU (18).JPG
HYBRID (3).JPG
DREWNO ALU (13).JPG
DREWNO ALU (2).JPG
DREWNO ALU (4).JPG

Detale pdf

 

Realizacje

Okna drewniano-aluminiowe
Okna drewniano-aluminiowe
Okna drewniano-aluminiowe
Okna drewniano-aluminiowe

Zobacz więcej w galerii Realizacje stolarka okienna i drzwiowa

Najnowsze aktualności