Zaciemnianie dachu - żaluzje pionowe

Istotnym elementem w zakresie oszczędzania energii w użytkowaniu domu jest odpowiednia ochrona przed działaniem promieni słonecznych. Oprócz aspektów ekonomicznych dodatkowym atutem dotyczącym technik osłonowych jest komfort użytkowania i odpowiedni klimat w pomieszczeniu.

Prezentujemy Państwu kilka rozwiązań jakie mamy w swojej ofercie dotyczące zaciemniania ścian.

Żaluzje zewnętrzne

Najpopularniejszy typ ochrony przeciwsłonecznej pomieszczenia. Żaluzje w tej kategorii mają aluminiowe lamele. Różnią się wykonaniem profilu górnego, systemem sterowania i montażu oraz szerokością i grubością lameli. Żaluzje poziome oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej oraz w wersji imitującej drewna tak, aby odpowiednio uzupełniły wnętrze. Pełnią funkcję w zakresie ograniczania dostępu światła słonecznego i zabezpieczenia przed włamaniem do budynku. Są ciekawym elementem architektonicznym budynku i mogą podkreślać określone funkcje obiektów administracyjnych, przemysłowych jak i domów prywatnych.

Zewnętrzne rolety okienne

W celu uzyskania najwyższego stopnia zabezpieczenia przed promieniowaniem słonecznym, zmniejszenia poziomu hałasu zewnętrznego oraz zwiększenia ochrony nieruchomości, najlepszym rozwiązaniem jest aluminiowa lub plastikowa roleta zewnętrzna. Rozwiązanie to dzięki swej jednolitej powierzchni, tworzą trudne do pokonania zabezpieczenie przed włamaniem. Jednocześnie są ważnym elementem termoregulacji. Praktycznym uzupełnieniem rolety zewnętrznej może być moskitiery zintegrowana z moskitierą ale sterowana niezależnie.

Żaluzje ekranowe - Refleksole

W celu uzyskania optymalnych warunki oświetleniowe, niezbędne do pracy i odpoczynku najlepszym rozwiązaniem będą żaluzje ekranowe które dodatkowo pozwolą znacząco obniżyć koszty klimatyzacji oraz zmniejszyć dopływ zimnego powietrza do powierzchni szyb, co znacząco poprawi właściwości izolacyjne budynku. Wysokiej jakości tkaniny stosowane w żaluzjach ekranowych wykonane są częściowo z tworzywa sztucznego, poliestru oraz włókna szklanego dzięki czemu są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, zmiany temperatury lub wilgotności powietrza. W zależności od wariantu wykonania, można wybrać roletę z profilem maskującym, lekki wariant bez profilu lub zintegrowany z murem domu lub ogrodu zimowego. Roleta ekranowa w profilu dolnym domyka materiał, co powoduje jej pełne napięcie tkaniny.

Katalogi

 

 

 

 

 

 

Realizacje

P1040145.JPG
P1040124.JPG
P1040112.JPG
IMG_3738.JPG
DSC_0110.JPG
59afeaa32c7da.JPG
59afeac5168c4.JPG

Najnowsze aktualności