Zaciemnianie dachu - żaluzje poziome

W produkowanych przez naszą firmę konstrukcjach dachowych zaleca się stosowanie osłon zewnętrznych które ograniczają przenikanie promieni słonecznych jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii, odpowiedni komfort użytkowania oraz przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Prezentujemy Państwu kilka rozwiązań jakie mamy w swojej ofercie dotyczące zaciemniania dachów.

System Veranda

W celu uzyskania optymalnych warunki oświetleniowe, niezbędne do pracy i odpoczynku najlepszym rozwiązaniem będzie system Veranda który dodatkowo pozwoli znacząco obniżyć koszty klimatyzacji oraz zmniejszyć dopływ zimnego powietrza do powierzchni szyb, co znacząco poprawi właściwości izolacyjne budynku.

Wysokiej jakości tkaniny stosowane w systemie veranda wykonane są częściowo z tworzywa sztucznego, poliestru oraz włókna szklanego dzięki czemu są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, zmiany temperatury lub wilgotności powietrza. Struktura stosowanych tkanin typu HIGH-T-TEX skutecznie ogranicza powstawanie kontrastów tworzących się podczas wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia. Specjalny system naciągu umożliwia efektywną pracę Verandy na pochyłych i płaskich powierzchniach. W zależności od wariantu wykonania, można wybrać kilka sposobów montażu.

Markizy

Zapewniają skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i podkreślają wygląd domu. Markizy, dzięki swojej prostej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania, są często wykorzystywane nie tylko do zaciemnienia tarasów domów, ale również w sektorze komercyjnym. Szeroki wybór wysokiej jakości kolorowych materiałów pozwala dokonać wyboru zgodnie z własnymi potrzebami.

Katalogi

 

 

 

 

 

 

Realizacje

P1080208.JPG
IMG_3997.JPG
Bez tytułu.jpg
P1080148.JPG

Najnowsze aktualności