1. Okna z drewna
 2. Okna energooszczędne
  1. Pasywne 92 Drewno
 3. Hybryda pasywna
  1. Pasywne 110 Drewno / Alu
  2. Drewno-Aluminium 82
 4. Ogrody zimowe i fasady
 5. Drzwi
 6. Dodatki
Drzwi drewniane Rduch-Borek

Drzwi drewniane

Stolarka Okienna Rduch-Borek

Wyjątkowa estetyka i funkcjonalność na wejściu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji, nasze drzwi zewnętrzne dostępne są w bogatej gamie form, wzorów i barw. To drzwi, które prowadzą do wnętrz wysokiej klasy – są eleganckie, estetyczne i świetnie zaprojektowane. Doskonale podkreślają indywidualny styl i dopasowany do całego budynku i jego mieszkańców.. Opracowane przez nas, nowatorskie rozwiązania, pozwalają nam produkować drzwi zewnętrzne zapewniające niezawodne użytkowanie przez wiele lat. Dodatkowe warstwy farby, nakładane podczas procesu produkcji, cechuje podwyższona odporność na ścieranie i wpływ czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Dzięki temu nasze drzwi są produktami stabilnymi i wytrzymałymi, a także wyjątkowo funkcjonalnymi.

Stolarka drzwiowa Rduch-Borek

Gwarancja bezpieczeństwa

W każdym oferowanym przez nas modelu stosujemy wyłącznie najwyższej jakości mechanizmy zamykające, które w połączeniu z podwójnym systemem uszczelniającym optymalnie chronią przed chłodem. Wszelkie przeszklenia wykonywane są na bazie kombinacji ze szkłem bezpiecznym. Tak użyte komponenty przy produkcji zapewniają trwałość i wzmacniają poczucie bezpieczeństwa.
Modele drzwi zewnętrznych →

Drzwi wewnętrzne


Niebanalne wzornictwo i solidność wykonania

Unikalne przeszklenia, wyjątkowe witraże i bogata gama ornamentów sprawiają, że nasze drzwi wewnętrzne w harmonijny sposób dopełniają każde wnętrze. Dzięki zastosowanej przez nas nowoczesnej technologii klejenia warstw są także wyjątkowo solidne i trwałe. Dzięki temu możliwe jest dobre połączenie kolorystyki i stylistyki drzwi w stosunku do całej stolarki. Drewno egzotyczne, które wykorzystujemy w produkcji naszych drzwi wewnętrznych sprawia, że stają się wizytówką każdego pomieszczenia.
Modele drzwi wewnętrznych →Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i pomożemy w optymalnym
wyborze rozwiązania:
  32 476 06 70   lub     firma@rduch-borek.pl


Pliki do pobrania


Drzwi drewniane → Przykłady realizacji

kliknij na zdjęcie w celu przeglądania galerii


Drzwi drewniane → Modele

kliknij na zdjęcie w celu przeglądania galerii


NOWOŚĆ

Wykonywanie konstrukcji dachów z drewana klejonego

Moskitiery w różnych systemach

Obróbka metalu - wykonywanie balustrad

Oblachowania konstrukcji dachowych

Okna energooszczędne

Okna na lata!

Oferujemy Państwu nowoczesne okna drewniane energooszczędne o
profilu 92 | 3-szybowe | k=0.4/0.5
Idealne do domów pasywnych.

100% GWARANCJA JAKOŚCI


Zadzwoń i przekonaj się:

 1. 32 476 06 70


Projekt UE Dofinansowanie

Słowa kluczowe: Ogrody zimowe, Drewno-aluminiowe konstrukcje, Architektura ogrodowa, Ogrody całoroczne, Przestrzeń relaksacyjna, Projektowanie ogrodów, Eleganckie ogrody, Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, Zieleń w każdym sezonie, Ogród pod szklanym dachem, Dostosowane rozmiary i konfiguracje, Estetyka i funkcjonalność, Luksusowe ogrody, Energiooszczędne konstrukcje, Łączenie natury z nowoczesnością.

Projekt i realizacja: aurorastudio.eu