1. Okna z drewna
 2. Okna energooszczędne
  1. Pasywne 92 Drewno
 3. Hybryda pasywna
  1. Pasywne 110 Drewno / Alu
  2. Drewno-Aluminium 82
 4. Ogrody zimowe i fasady
 5. Drzwi
 6. Dodatki
Okna drewniane Rduch-Borek

Okna z drewna

Okna drewniane Rduch-Borek Stolarka Okienna Rduch-Borek

Drewno jak żaden inny materiał utożsamiany jest z ciepłem
i bezpieczeństwem. Posiada najlepsze właściwości izolacyjne,
dając w połączeniu z nowoczesną technologią wysoką trwałość wykonanych z niego wyrobów.Elegancja i perfekcja wykończenia

Oferowane przez nas okna z drewna to spełnienie trzech podstawowych wymagań stawianych tego typu produktom: gwarancja najskuteczniejszej izolacji, bezpieczeństwa i atmosfery ciepła. W tym celu konstruując okna łączymy wysokogatunkowe drewno z wysublimowaną niemiecką technologią. Stosowane przy produkcji procesy obróbki termicznej, klejenia warstwowego oraz impregnacji sprawiają, że drewno jest wyjątkowo wytrzymałe.

Witalność i niepowtarzalność drewna

Drewno jako surowiec wykorzystywany od tysięcy lat podkreśla symbiozę życia człowieka z uwarunkowaniami natury. W produkcji naszych wyrobów poza rodzimymi gatunkami drew wykorzystujemy także drewno spoza obszaru Europy, tak aby spełnić wszelkie życzenia naszych klientów dotyczące odporności i estetyki zastosowanego drewna.
Dbamy przy tym bezwarunkowo o wymogi ekologiczne wykorzystując wyłącznie legalnie sprowadzone drewno z lasów prowadzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, najczęściej z rodziny mahoniowców głównie z Indonezji i Brazylii. Wszystkie materiały odznaczają się dużą twardością, bardzo dobrą wytrzymałością statyczną, co w połączeniu z odpowiednimi lakierami tworzy interesujący i niepowtarzalny rysunek powierzchni. Wraz z nowoczesnymi okuciami obwiedniowymi powstaje produkt doskonale spełniający wymagania codziennej obsługi i długoterminowej trwałości i gwarantujący długoterminową trwałość..

Nowoczesna technologia lakierowania

Aby wzmocnić naturalne właściwości drewna nanosimy na jego zewnętrzną powierzchnię specjalną powłokę z ochronnej lazury. Wykorzystujemy przy tym nowoczesną metodę hydrodynamiczną, która pozwala idealnie chronić drewno zachowując jego zdolności dyfuzyjne. W efekcie ramy naszych okien uzyskują optymalną strukturę powierzchni i dostępne są w bogatej i różnorodnej tonacji kolorystycznej.

Doświadczenie i solidność gwarancją doskonałości

Każdy z naszych produktów spełnia wymagania norm obowiązujących we współczesnym przemyśle budowlanym. Wszystkie nasze okna posiadają aprobatę techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej. Poza stałym rozwojem pakietu technologicznego rokrocznie zdobywamy wyróżnienia i nagrody w konkursach regionalnych i ponadregionalnych: Lider Przedsiębiorczości, Junior Biznesu, Nagroda Izby Przemysłowo Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. To doskonała gwarancja ich najwyższej jakości. Korzystając z wieloletniej praktyki w branży budowlanej wypracowaliśmy autorskie technologie produkcyjne rozwijając paletę produktów i angażując w ich wyrób całą naszą energię i pasję.

Zobacz detale z produkcji okien →


Okna z drewna → Przykłady realizacji

kliknij na zdjęcie w celu przeglądania galeriiZapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i pomożemy w optymalnym
wyborze rozwiązania:
  32 476 06 70   lub     firma@rduch-borek.pl


Pliki do pobrania
Rysunki technicze dla architektów

PRZEKROJE OKIEN DREWNIANYCH
PRZEKROJE OKIEN DREWNIANO-ALUMINIOWYCH

NOWOŚĆ

Wykonywanie konstrukcji dachów z drewana klejonego

Moskitiery w różnych systemach

Obróbka metalu - wykonywanie balustrad

Oblachowania konstrukcji dachowych

Okna energooszczędne

Okna na lata!

Oferujemy Państwu nowoczesne okna drewniane energooszczędne o
profilu 92 | 3-szybowe | k=0.4/0.5
Idealne do domów pasywnych.

100% GWARANCJA JAKOŚCI


Zadzwoń i przekonaj się:

 1. 32 476 06 70


Projekt UE Dofinansowanie

Słowa kluczowe: Ogrody zimowe, Drewno-aluminiowe konstrukcje, Architektura ogrodowa, Ogrody całoroczne, Przestrzeń relaksacyjna, Projektowanie ogrodów, Eleganckie ogrody, Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, Zieleń w każdym sezonie, Ogród pod szklanym dachem, Dostosowane rozmiary i konfiguracje, Estetyka i funkcjonalność, Luksusowe ogrody, Energiooszczędne konstrukcje, Łączenie natury z nowoczesnością.

Projekt i realizacja: aurorastudio.eu