1. Okna z drewna
 2. Okna energooszczędne
  1. Pasywne 92 Drewno
 3. Hybryda pasywna
  1. Pasywne 110 Drewno / Alu
  2. Drewno-Aluminium 82
 4. Ogrody zimowe i fasady
 5. Drzwi
 6. Dodatki
Stolarka Okienna Rduch-Borek

Nowości

Stolarka Okienna Rduch-Borek

Dla klientów o szczególnych potrzebach oraz w miejscach, gdzie realizowane są nowoczesne projekty budynków, możemy zaoferować duży wybór systemów przesuwnych dla okien i drzwi balkonowych. Te nowoczesne rozwiązania pozwalają wykonać stolarkę o bardzo dużych powierzchniach rozwarcia części ruchomych, co daje dużą otwartą przestrzeń.
Precyzyjne mechanizmy w łatwy i bezszelestny sposób wprawiają w ruch elementy ruchome, pomimo iż ramy posiadają duże gabaryty i niejednokrotnie dodatkowo obciążone są pakietami szkła bezpiecznego. Mocna konstrukcja z drewna klejonego warstwowo daje poczucie dużej stabilności oraz solidnego wykonania takiej stolarki.

Nowość

01.07.2014

System okuć bezpuszkowych - ROTO

Do pięknych okien z drewna oraz aluminium z rowkiem 16 mm, wyróżniających się komfortem, ekskluzywnym designem i perfekcją wykończenia, proponujemy naszą ukrytą stronę zawiasową Roto Designo. Jest ona doskonałym rozwiązaniem do indywidualnego i wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego, a także do inwestycji obiektowych.

 • Szczegóły systemu okuć ROTO

  +

  System okuć optymalnie dopasowany do zlicowanych systemów okiennych. Nawet w przypadku, gdy mamy do dyspozycji bardzo niewiele miejsca na ościeżnicy, montaż nie sprawia żadnego problemu.

  › doskonała ochrona antywyważeniowa okuć ukrytych - do klasy RC2
  › w standardzie wyposażony w ogranicznik uchylenia i stabilizator uchyłu
  › niezamierzone zdjęcie skrzydła jest niemożliwe, dzięki zintegrowanemu zabezpieczeniu przed wyważeniem i połączeniu t-owemu
  › zintegrowane w zawiasach ograniczniki rozwarcia do 95°
  › nie wymaga konserwacji, lekko działa oraz jest odporny na zużycie dzięki zintegrowanym w zawiasie, opatentowanym komorom smarowym
  › zaledwie dwa dodatkowe elementy odciążające umożliwiają dozbrojenie w łatwy sposób podstawowej wersji Roto NT Designo z nośności 100 do 150 kg, przy użyciu jednego standardowego narzędzia - także w zamontowanych już oknach
  racjonalny montaż elementów dzięki temu, że skrzydła nie wymagają żadnego specjalnego przygotowania. Rozstaw otworów pod wkręty do mocowania ramienia rozwórki i wspornika zawiasu dolnego jest zawsze jednakowy.

  Szczególnie w budownictwie pasywnym poleca się stosowanie okuć Roto NT Designo, ponieważ nie dochodzi w nich w żadnym punkcie do przerwania uszczelki i można je stosować do profili typowych dla tego rodzaju budynków: bardzo grubych i równocześnie wąskich profili, profili z wypełnieniem izolacyjnym, profili bez wzmocnienia stalowego.

  Zadbano ponadto o doskonałą stabilność skrzydeł o dużej masie dzięki potrójnym pakietom szybowym.

Wykonywanie konstrukcji dachów z drewana klejonego

Moskitiery w różnych systemach

Obróbka metalu - wykonywanie balustrad

Oblachowania konstrukcji dachowych


NOWOŚĆ

Wykonywanie konstrukcji dachów z drewana klejonego

Moskitiery w różnych systemach

Obróbka metalu - wykonywanie balustrad

Oblachowania konstrukcji dachowych

Okna energooszczędne

Okna na lata!

Oferujemy Państwu nowoczesne okna drewniane energooszczędne o
profilu 92 | 3-szybowe | k=0.4/0.5
Idealne do domów pasywnych.

100% GWARANCJA JAKOŚCI


Zadzwoń i przekonaj się:

 1. 32 476 06 70


Projekt UE Dofinansowanie

Słowa kluczowe: Ogrody zimowe, Drewno-aluminiowe konstrukcje, Architektura ogrodowa, Ogrody całoroczne, Przestrzeń relaksacyjna, Projektowanie ogrodów, Eleganckie ogrody, Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, Zieleń w każdym sezonie, Ogród pod szklanym dachem, Dostosowane rozmiary i konfiguracje, Estetyka i funkcjonalność, Luksusowe ogrody, Energiooszczędne konstrukcje, Łączenie natury z nowoczesnością.

Projekt i realizacja: aurorastudio.eu