1. Okna z drewna
 2. Okna energooszczędne
  1. Pasywne 92 Drewno
 3. Hybryda pasywna
  1. Pasywne 110 Drewno / Alu
  2. Drewno-Aluminium 82
 4. Ogrody zimowe i fasady
 5. Drzwi
 6. Dodatki
Firma Rduch-Borek

Firma

Stolarka Okienna Rduch-Borek

„Wyobraźnia i marzenia stanowiły od zawsze podstawę
twórczości ludzkiej”

Jako firma rodzinna od dwudziestu lat produkujemy stolarkę drzwiową i okienną. Wychodzimy z założenia, że realizacja marzeń wymaga nie tylko uruchomienia wyobraźni i kreatywności, lecz także nieustannego podnoszenia poziomu oferowanych produktów i usług. Dlatego stale inwestujemy w nowoczesne technologie, starając się być zawsze o krok przed innymi. Z tego samego powodu kładziemy szczególny nacisk na dbałość o każdy szczegół, zgodnie z potrzebami naszych klientów i naszymi ambicjami.

Komfort ekskluzywności

Dobry produkt to niekoniecznie drogi produkt, lecz produkt możliwie najlepiej dopracowany pod względem technologii, wykonania, trwałości, estetyki i funkcjonalności, a także wymagań ekologicznych. Nasze produkty musza spełniać najwyższe wymagania, które w pierwszym rzędzie stawiamy sobie samym. Wszechstronność naszego kunsztu rzemieślniczego doceniają ludzie, którym na sercu leży jakość.

Dzięki wykorzystaniu profili drewnianych, technologii PVC oraz systemów łączących drewno z aluminium tworzymy drzwi i okna zapewniające bezpieczeństwo, wyciszenie i przyjemną atmosferę. Naszą ofertę uzupełniamy o fasady i oranżerie oraz nowatorskie rozwiązania rolet i okiennic, wiemy bowiem, że mieszkanie to coś więcej niż tylko mury. Bogata gama kolorów, eleganckie wzornictwo i zróżnicowane wykończenia sprawiają, że nasze produkty doskonale spełniają potrzeby klientów w myśl motta, że mistrzostwo tkwi w detalu.

Drzwi i okna z drewna – ręcznie stylizowane

Trzymamy rękę na pulsie i wdrażamy w naszym zakładzie aktualne i pionierskie technologie. Dzięki temu nasze hale produkcyjne, liczące około 2000,00 m2 powierzchni, wyposażone są w nowoczesny park maszynowy. Zatrudniamy blisko 30 doskonale wyszkolonych pracowników, którzy specjalizują się w produkcji stolarki budowlanej, drzwi i okien. Prace te koordynuje nasz zespół biurowy, który udziela naszym klientom cennych porad: począwszy od projektu, przez technikę budowlaną i wybór stolarki, aż po dobór akcesoriów.

Lubimy swoją profesję, ponieważ umożliwia nam ona realizować się w sposób twórczy. W związku z tym dbamy o podnoszącą swe kwalifikacje kadrę oraz wkładamy w swą pracę rzetelną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.
Ponadto jesteśmy otwarci na rozwój i wszelkie nowości techniczne, a także na potrzeby swoich klientów, którzy mają szansę odnaleźć w oferowanych przez nas produktach obraz swoich marzeń. Dzięki kreatywności, doświadczeniu i intuicji nie szczędzimy starań, by obietnice te spełniane były bez kompromisów.


Nagrody i certyfikaty

 • Lider Przedsiębiorczości
  2002

 • Junior Biznesu
  2006

 • Izba Przemysłowo
  Handlowa Rybnickiego Okręgu
  Przemysłowego

 • Izba Przemysłowo
  Handlowa Rybnickiego Okręgu
  Przemysłowego
Współpracujemy z firmami:


NOWOŚĆ

Wykonywanie konstrukcji dachów z drewana klejonego

Moskitiery w różnych systemach

Obróbka metalu - wykonywanie balustrad

Oblachowania konstrukcji dachowych

Okna energooszczędne

Okna na lata!

Oferujemy Państwu nowoczesne okna drewniane energooszczędne o
profilu 92 | 3-szybowe | k=0.4/0.5
Idealne do domów pasywnych.

100% GWARANCJA JAKOŚCI


Zadzwoń i przekonaj się:

 1. 32 476 06 70


Projekt UE Dofinansowanie

Słowa kluczowe: Ogrody zimowe, Drewno-aluminiowe konstrukcje, Architektura ogrodowa, Ogrody całoroczne, Przestrzeń relaksacyjna, Projektowanie ogrodów, Eleganckie ogrody, Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, Zieleń w każdym sezonie, Ogród pod szklanym dachem, Dostosowane rozmiary i konfiguracje, Estetyka i funkcjonalność, Luksusowe ogrody, Energiooszczędne konstrukcje, Łączenie natury z nowoczesnością.

Projekt i realizacja: aurorastudio.eu